מחלקת תרבות

 


מנהלת: הלן בוטנסקי
נייד: 054-6833023
משרד: 04-8478119
מייל: helenb@zvulun.co.il

התרבות הפכה בעשור האחרון למוצר צריכה חיוני, התרבות קובעת את אופי החברה ואת איכות החיים בה.  אני מאמינה כי "תרבות בונה אוכלוסייה טובה", והתרבות היא זו שתקבע את ערכה של החברה, לכן עלינו להשקיע מחשבה ותקציבים ליצירת תכנים איכותיים לצרכי הציבור ולקידום מטרות במועצה.

בתפקידי זה יזמתי מאות אירועים לכול גווני הציבור ולכול שכבות הגיל ובשנים אלה הפכה המועצה לסמל תרבות. אני מאמינה שהשמים הם הגבול עבור אלה שמוכנים באמת להשקיע כדי ליזום, ליצור, לחקור, לטעום, להכיר, ללמוד, להתנסות, לממש, למצות... ולהצליח.

מחלקת התרבות מהווה ספינת דגל לאמנות, ליצירה ולפיתוח תרבות הפנאי בקשת רחבה של אירועים, מופעים, סדרות איכותיות ופסטיבלים.
תיאטרון יד למגינים משרת את כלל התושבים במועצה האזורית, שייהנו מחוויה תרבותית יוצאת דופן, במגוון רחב של יצירה: הצגות תיאטרון, מוסיקה קלאסית, מחול, ערבי שירה, והפקות מיוחדות וייחודיות. התיאטרון משמש בית לבתי הספר במועצה, ומספק לקהל תנאי צפייה מהאיכותיים ביותר בארץ.

מחלקת התרבות חוגגת  70 למדינת ישראל החגיגיות בנויות ממספר אירועים שיתקיימו במשך השנה, בתיאטרון יד למגינים וביישובי המועצה.
מחלקת התרבות יחד עם רכזי התרבות בישובים, רוקמים לתושבים אירועים שונים ומגוונים ומצפים להשתתפות מלאה בעשייה המבורכת הזו.
נפתח את החגיגות בפסטיבל שירי אירוויזיון בהשתתפות חבורות זמר, הרכבים, ולהקת מחול, סולנים ועוד.פסטיבל אורנה פורת בחנוכה ביישובי המועצה.טיולים בכל ישוב, עם משימות ופעילויות תוך דגש על הכרת הישוב, על הישגיו בתחומים השונים, אירועים לילדים, נוער ומשפחות ובנוסף אנו עובדים על מחזמר לכל המשפחה בהשתתפות תושבי המועצה.
פרוייקט אמנות בקהילה "בין שמים לארץ" – אמנים אומנים ואוהבי אמנות יקחו חלק בתערוכה כפרית "בין שמים לארץ" המחולקת לשלושה סדנאות: מפגש של קולאז משפחתי במגירה נוסטלגיה רב דורית. מפגש של צילום בסלולרי, ומפגש ייחודי של אמנות פלסטית. בסופו של התהליך תתקיים פתיחת תערוכה ביד למגינים בחודש מאי 2018.
שנת 70 פעילה ומלאת אירועים מצפה לכולם.