דואר כפר המכבי
30030

מחלקת התרבות של המועצה.

המשך

מחלקת ספורט ונוער

המשך
דף הבית המועצה אגפים ומחלקות ישובי המועצה צור קשר קישורים

לוח אירועים

ללוח אירועים המלא

הצטרפות לניוזלטרcaptchaמחלקת תרבות

מנהלת המחלקה:  הלן בוטנסקי 

טלפון : 04-8478119

פקס:    8478150  

צור קשר:

 

סל תרבות אירועי קיץ האחים אסנר רואים עולם

 

מחלקת התרבות של המועצה מהווה ספינת דגל לאמנות, ליצירה ולפיתוח תרבות הפנאי בקשת רחבה של אירועים, מופעים, סדרות איכותיות ופסטיבלים לתושבי המועצה ולערים הסמוכות.

תיאטרון יד למגינים משרת את כלל התושבים במועצה האזורית זבולון, כ- 12,000 תושבים, שנהנים מחוויה תרבותית יוצאת דופן. במגוון רחב של יצירה: הצגות תיאטרון, מוסיקה קלאסית, מחול, ערבי שירה, והפקות מיוחדות וייחודיות.התיאטרון משמש בית לבתי הספר במועצה, ומספק לקהל תנאי צפייה מהאיכותיים ביותר בארץ.

בעונה החולפת נהנינו מחוויות תרבותיות מרגשות מהארץ והשנה נארח קבוצת מחול מחו"ל.רבים מהתושבים התאימו לעצמם את מגוון האירועים ונהנו ממגוון הסדרות והמופעים, מההרצאות בישובים, מהצגות איכותיות של התיאטרון והקונצרטים, ומאירועי הקיץ בישובים.
הרפרטואר המוגש לכם הוא פרי עמל רב ומחשבה עמוקה של צוות המחלקה.                              

אנו בפיתחה של  שנת  2015 ואנו שמחים לבשר כי גם השנה צפויות לנו שעות רבות של הנאה (למרות הקיצוצים בתקציב), עם סדרות, מופעים, הצגות, ואירועים שונים.

השקענו מחשבה מרובה בבחירת המופעים, בהתאמתם לכלל האוכלוסיות והגילאים, מתוך אמונה כי התרבות אינה בגדר מותרות, היא צורך רוחני ונפשי, ועלינו, כאחראים על תרבות הפנאי במועצה מוטלת החובה הנעימה להביא את התרבות לכלל התושבים והאזור כולו. השנה שמנו דגש גדול ותמידי על שיפור חווית הבילוי בתיאטרון. הסדרות השנה עברו ריענון אמנותי אותו תיבלנו בניחוחות מופלאים מכל העולם.

לראשונה בסדרת המחול תוכלו לצפות השנה במופע מחו"ל של "בלט ביאריץ" מצרפת המביא את מבטו המחויך של המחול המודרני ליצירות הקלאסיות של הבלט הקלאסי. סדרה חדשה "החוויה היהודית" – מפגשים של דתיים וחילוניים מעשיות וניגונים חובק עולם.

 

אנו מאמינים כי ההיצע העשיר המוצג לפניכם מתאים לכול שוחרי התרבות  והאמנות באשר הם: ילדים ומבוגרים, תושבים ותיקים, דתיים וחילוניים. ומזמינים אתכם להגיע אלינו לתיאטרון להתרווח במושבים הנוחים, לצפות בסדרות השונות, ולהפליג לעולמות של דמיון ומוסיקה, של תרבות ויצירה.

 

קישורים לנוחיותכם

 

אתר יד למגינים ביגור משרד התרבות והספורט הבמה - כל אירועי התרבות אתר הסרטים הישראלי