יום האישה 2018

יום האישה – 2018 .

דוכנים רבים עמוסים כלי איפור, תיקים כלי בית ועוד ועוד, קיבלו את פני הנשים הרבות שהגיעו מהמועצה ומחוצה לה. קפה ועוגה, מצב רוח טוב לאחר כמה רכישת "מתנות קטנות", כל אישה לעצמה כמובן, לגימות מכוסית קטנה של אפרסקים מכוהלים, וההתנקות מהבית מתחילה...

ברכה ליום האישה מפי הלן בוטנסקי מנהל מחלקת תרבות במועצה האחראית יחד עם צוות המחלקה להפקת הערב, הקראת שיר לנשים שכתבה ניצן מתתיהו מכפר חסידים, והבמה מקבלת את פניהם של מיקי קם וניקי גולדשטיין.
צמד אמנים ובדרנים שהתאחדו למופע חד פעמי לרגל יום האישה, לא הפסיקו לרגע את הצחוק שנשמע באולם. לא הייתה שניה אחת של רוגע כדי לקחת קצת אויר בין הסיפורים והדמויות שבהם הם הופיעו על הבמה.
זוג בדרנים שיכולים בשקט להמשיך את הערב הזה ליותר מחד פעמי.

וכשנרגעים מהצחוק, ואוספים את שאריות הדמעות, לא נותר אלא לקום להיות חלק משירתה של שרון חזיז שהלהיבה את עשרות הנערות, בחורות, נשים וגם כאלה שהשתחררו הערב משמירה על הנכדים... והתקרבו לבמה להרים ידיים ולהיות שמחות ביום הזה, יום האישה.

וכשיחזרו אחרי כמה שעות בלבד למציאות, הן ודאי יגידו לבעל שמתעורר לשמע צעדיהן השקטות לכיוון חדר השינה, היה נחמד לא יותר מזה, אחרת המחשבות לא יתנו לו מנוחה...ובלב יאמרו ודאי, מתי כבר יגיע יום האישה הבא...

יערי משה