וועדות המועצה
 
 
 

 רשימת וועדות במועצה אזורית זבולון


חברי מליאת המועצה

דב ישורון

ראש המועצה

איתמר שורקי

ממלא מקום וסגן ראש המועצה - כפר חסידים ב'

סאלח עמרייה

סגן ראש המועצה - איבטין

שלמה אברהם

אושה

מוסטפה חילף

איבטין

חמודי חאלדי

חוואלד

יהושוע עוגן

יגור

ארנה חגי - זוארץ

יגור

ידיד כהן

כפר ביאליק

אייל סהר

כפר המכבי

גלעד ג''ובי

כפר הנוער הדתי

יניב אייזנבנד

כפר חסידים א'

ערן כהן

נופית

חזי מלמד

נופית

ברברה מידן קלטש

נופית

מאג'ד סאמרי

ראס עלי

ניר שגיא

רמת יוחנן

יהושוע דרורי

שער העמקים

 

וועדת הנהלה וועדת כספים

דב ישורון

ראש המועצה

איתמר שורקי

ממלא מקום וסגן ראש המועצה

סאלח עמרייה

סגן ראש המועצה

אייל סהר

חבר

חזי מלמד

חבר

חמודי חאלדי

חבר

ידיד כהן

חבר

יניב אייזנבנד

חבר

מוזמן – דדי יניב

גזבר המועצה

 

וועדה משנה לתכנון ובנייה

דב ישורון

ראש המועצה

איתמר שורקי

ממלא מקום וסגן ראש המועצה

חזי מלמד

חבר

יהושוע דרורי

חבר

יהושוע עוגן

חבר

יניב אייזנבנד

חבר

ניר שגיא

חבר



 

דב ישורון ורן ברוקנר

רשות רישוי

 

וועדת ביקורת

יהושוע דרורי

יו"ר

ארנה חגי - זוארץ

חברה

ג'ובי גלעד

חבר



וועדה להקצאת קרקע או מבנה

ארז ארד

מזכיר המועצה

דדי יניב

גזבר המועצה

עו"ד קרן רוזליס

יועצת משפטית

רן ברוקנר

מהנדס

ברק גבאי

אחראי תיק נכסים

 

רשות תמרור מקומית

דב ישורון

ראש המועצה

גבי שנער

וועדה מקומית לתכנון ובניה

 

וועדה למאבק נגע הסמים

חזי מלמד

יו"ר

אברהם שלמה

חבר

ג'קי שורק

מנהלת מחלקת רווחה

דורית טלמור שריג

מנהלת בי"ס כרמל זבולון

מאיר יפה

מנהל מחלקת חינוך

תום אלבו

מנהל רשותי למניעת פשיעה, סמים ואלכוהול

 

וועדת רכש ובלאי

ארז ארד

מזכיר המועצה

עודד יניב

גזבר המועצה / מנהל רכש

עו"ד קרן רוזליס

יועצת משפטית

 

וועדה להנצחת זכרם של נפגעי טרור

יהושוע עוגן

יו"ר

ניר שגיא

חבר

 

וועדה חקלאית

יניב אייזנבנד

יו"ר

מוסטפה חילף

חבר

עומרי רימון

חבר

שלמה כפיר

עוזר ראש המועצה

 

 

וועדת מלגות

גנית ריכטר

יו"ר

הלן בוטנסקי

מנהלת מחלקת תרבות

מאיר יפה

מנהל מחלקת חינוך

מוסטפה חילף

חבר

משה יערי

עורך עיתון המועצה ואתר אינטרנט


מערכת השבט השישי

דב ישורון

ראש המועצה

משה יערי

עורך עיתון המועצה ודף אינטרנט

אריאלה וולק

חברה

ארז ארד

מזכיר המועצה

אבי ברוך

חבר

הלן בוטנסקי

מנהל מחלקת תרבות

מיכל קציר

דורות

גדי נס

חבר

 

וועדה לאיכות הסביבה

דב ישורון

ראש המועצה- יו"ר הוועדה

חמודי חאלדי

חבר

גלעד ג'ובי

חבר

יהושוע דרורי

חבר

ברברה מידן קלטש

חברת מועצה

נעמי זך

נציגת ציבור

עמית זית

נציג ציבור

רחל סלע

מנהלת מחלקת תברואה


מנהל ארנונה

עודד יניב

גזבר המועצה


וועדת הנחות

חזי מלמד

יו"ר הוועדה

דדי יניב

גזבר המועצה

עו"ד קרן רוזליס

יועצת משפטית

ג'קי שורק

מנהלת מחלקת שירותים חברתיים

רותי דנטס

מנהלת מחלקת הגביה

מאג'ד סאמרי

חבר


וועדת מכרזים

סאלח עמרייה

יו"ר הוועדה

ערן כהן

חבר

שלמה אברהם

חבר

אייל סהר

חבר

דדי יניב            - מוזמן

גזבר המועצה

ארז ארד          -  מוזמן

מזכיר המועצה

עו"ד קרן רוזליס - מוזמנת

יועצת משפטית

הרכב I - וועדת ערר לארנונה

עו"ד אודי פלד

חבר

עו"ד גלעד בושביץ

חבר

עו"ד יוסי נחשון

חבר

 

הרכב II – וועדת ערר לארנונה

עו"ד הילה אייזנבנד

חבר

עו"ד הדס ליטבק - כהן

חבר

עו"ד שי יטיב

חבר

 

וועדת בטחון

ג'ובי גלעד

כפר הנוער

עמית ניר

קצין בטחון

יוגב רותם

שוטר קהילתי

רונן דוד

ק. מתמידים

 

וועדת מל"ח

דב ישורון

ראש המועצה – יו"ר

ארז ארד

ראש מטה / מזכיר המועצה

עמית ניר

קצין בטחון

רותי דנטס

מזכירת וועדה

ג'קי שורק

ראש מכלול אוכלוסיה

מאיר יפה

ראש מכלול חינוך

גבי שנער

ראש מכלול לוגיסטיקה והנדסה

משה יערי

ראש מכלול מידע לציבור


וועדת תמיכות

עודד יניב

גזבר המועצה

עו"ד קרן רוזליס

יועצת משפטית

ארז ארד

מזכיר המועצה