הזדמנות לעזרה הדדית- במה אני יכול לעזור?

הימים האחרונים מחייבים את כולנו להיערכות חדשה בכל תחומי החיים. זוהי גם הזדמנות נהדרת עבור כולנו, להירתם ולגלות עזרה הדדית ואחריות חברתית. תכל'ס - מה כבר נשאר לעשות? כשלא עובדים ואין לימודים וכולנו בבית. אז - כדי להקל על בעלי התפקידים ועל התושבים שזקוקים לעזרה - נשמח לכל יוזמה והתגייסות שתוכל להקל ולסייע במהלך תקופה זו.
אנחנו כמובן נפעל על פי הנחיות משרדי הממשלה ובהתאם למצב הנתון.
נודה אם תמלאו את השאלון הקצר ואנו נפנה אליכם במידת הצורך

נוהלי התנדבות:

בשל המצב הרגיש שבו אנו  מתמודדים כיום, תחום ההתנדבות עובר אף הוא שינויים ואנו נערכים לפעול בתחום התנדבות מבוגרים ונוער על פי הנחיות משרדי הממשלה השונים: משרד הבריאות, משרד הרווחה ומשרד החינוך.

הנחיות משרד הרווחה

א. על פי הנחיות/המלצות משרד החינוך, בני נוער מגיל 16-18 יוכלו  לצאת להתנדב בכפוף לתנאים המצורפים בהנחיות (הנחיות נכתבו גם בהתאם למשרד הבריאות). הנחיות משרד הרווחה.

ב. שעות ההתנדבות אלו אינן במסגרת התכנית "התפתחות אישית ומעורבות חברתית", אלא יהיו שעות התנדבות כפי שמקובל בהתנדבות בגירים

ג. הנוער לא יוכל  להתנדב ללא אישור הורים חתום טופס הצהרה למתנדב , במידת הצורך הנער/ה יוחתמו גם על טופס שמירה על סודיות :.וטופס שמירת סודיות

ד. חשוב לנו להדגיש כי אנו במועצה לא נוציא את בני הנוער להתנדב במרחב הציבורי המועצתי  וזאת מתוך אחריות והבנת כל המגבלות אשר חלות היום, (בעייתיות בהסעה, חוסר במרחבים ממוגנים למניעת הקורונה)

ה. הצרכים ההתנדבותיים שעליהם  מדובר בעת זו  במועצה וביישובים הם: התנדבות מקוונת, התנדבות פיזית, משימות לאומיות כגון – התנדבות בחקלאות.

לנוחיותכם רצ"ב   טפסים החיוניים להפעלת מתנדבים בגירים ונוער בעבור ביטוח  של ביטוח לאומי.

1. טופס עידכון מתנדב האירגון

2. כל אחד מהמתנדבים צריך לעבור הדרכה של עשה ואל תעשה – צק ליסט למתנדב.

3. מזכירה שהם אמורים לחתום על הצהרת מתנדב ושמירה על סודיות. ניתן לאחר שהמתנדב חותם בפעם הראשונה על ההצהרה, שיקיים רישום/אישור יומי בקובץ גוגל דוק שבו הוא מאשר שאכן  מדד חום והוא כשיר להתנדב.

אני פה לרשותכם בכל עיניין.

ויקי שלם
0525552739 / 048431528