דואר כפר המכבי
30030

מחלקת התרבות של המועצה.

המשך

מחלקת ספורט ונוער

המשך
דף הבית המועצה אגפים ומחלקות ישובי המועצה צור קשר קישורים

לוח אירועים

ללוח אירועים המלא

הצטרפות לניוזלטרcaptchaיום המעשים הטובים במועצה 28-9 מרץ 2017

יום המעשים הטובים במועצה  28-9  מרץ  2017

יום המעשים הטובים  התקיים לראשונה השנה במועצה  מתנדבים וארגונים שונים לקחו חלק ביום זה ויצאו לפעול למען הזולת.
יום המעשים הטובים התחיל בישראל לפני כעשור וכעת הוא יום גלובלי המאחד יותר מ 93 מדינות בעשייה למען הזולת והסביבה. מעל למיליון וחצי אנשים וארגונים ברחבי העולם נרתמים ביום זה ויוצרים שינוי חיובי בסביבתם.
זהו יום שיא המסכם פעילות מתמשכת של עשיית טוב, המתקיימת לאורך כל השנה ומקדמת את הקשר הקהילתי, מגדילה ערבות הדדית ומרחיבה מעגלי התנדבות.
המסר העיקרי ביום זה הוא שמעשה טוב יכול להיות כל דבר.
ואצלנו במועצה הייתה חגיגה :
קבוצת מתנדבים משער העמקים שיפצה בית למשפחה חד הורית בכפר הנוער הדתי. מתנדבי המתמיד משמר האזרחי נכנסו לכיתות ו' וסיפרו לילדים על נושא ההתנדבות והמתמיד בשבילם. הילדים אף הם טרחו והתנדבו עבורם, והכינו אגרות ברכה לכל מתמיד לחג הפסח.
מתנדבי דורות סיפרו לילדי כיתות ב' וד' על היישובים שלהם וחיברו את הילדים להיסטוריה של יישובי המועצה ילדי אשכול הגנים באיבטין בפרויקט מתמשך של קיימות ושמירת סביבת הגנים נקייה, בנו חיות מחומרים ממוחזרים עם יניב שרייבר.
עובדי המועצה יצאו לארוז סלי מזון ב"חסד מציון" לקראת חג הפסח בכפר ביאליק באווירה טובה ורצון עז לסייע למי שידו אינה משגת.
עובדי מפעל פלר"ם וועד חוואלד שיתפו פעולה ושיקמו את הגינה הציבורית להנאת תושבי הכפר שבאו לעבוד יחדיו שכם אל שכם. תודה למשתלת יגור על תרומתה לפרויקט זה ולמפעל פלר"ם על החומרים שנתרמו ברוחב יד ועל ההתגייסות לנושא מעל ומעבר.
בכפר הנוער הדתי, ילדי הבר מצווה בפרויקט מתמשך של קיימות ושמירה על הכפר  סיימו לבנות ספסל עם יצירת פסיפס מדהימה וצבעונית עליו.
פורום נשים זבולון של יהודיות וערביות, אשר מקיימות מפגשים לאורך השנה בהתנדבות ציינו יום זה באווירה חגיגית במיוחד קיימו סדנת עיצוב בפירות וירקות.
ילדי המועדוניות של כפרי המועצה יצאו בשיתוף פעולה של המועצה והרוח הטובה ליום של כייף במדעטק.
"חיות במה" מעין יובל-שוהם ומיה רודלהיים-פניני העבירו סדנת דרמה בהתנדבות לילדי פנימיית אהבה. היה מצחיק ומרגש.
בכפר חסידים יצאה לדרך גינה קהילתית בעזרתם הנלהבת של קבוצת מתנדבים ובראשם רחל פורמן להנאת וטיפול כל ילדי הגנים של הכפר.
כרמל זבולון אף היא השתתפה בחגיגות תלמידי י"א יצאו לתרום ולהתנדב במוקדים השונים. בתי הספר ניצני זבולון ונופית, שילובים בכפר מכבי, חסד מציון בית אבות בקריית אתא, השומר בחדש קיבוץ אלונים. הנוער נתן מכל הלב וכולם יצאו נשכרים.והיד עוד נטויה, פרויקטים נוספים עומדים לצאת לדרך כי אצלנו במועצה הנתינה והעשייה לא מסתכמים ביום אחד

תודה לכל מי שפעל תרם עשה והתנדב.

יחידת ההתנדבות
ויקי שלם.

 

תמונות מיום ההתנדבות במועצה